در خرداد ماه سال ۸۸ همچون سی و یک سال گذشته مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی به پای صندوقهای رای رفتند و در حماسه ای بی نظیر با مشارکتی ۸۵ درصدی فصل جدیدی از کارآمدی نظام را ورق زدند ولی ناگهان شاهد آن شدند که عده ای مزدور و مرعوب تاب تحمل حماسه آفرینی این ملت فهیم و غیور را ندارند و با غوغاسالاری و هوچی گری نتیجه حضور مردم را ناصواب و همگان را به حضور در خیابانها و آشوب فرا می خوانند
نصیحتها ، اسناد و توصیه های دلسوزان و معتقدان نظام برای این افراد خائن و دنیاطلب افاقه نکرد و آنان همچنان بر طبل دروغین تقلب کوبیدند و هرگز هم برای ادعاهای پوشالین خود کوچکترین سندی ارائه نکردند ، این دروغگویی و خیانت آنچنان بر ملت فهیم و شریف ایران گران آمد که خود با حضوری حماسی طومار آنرا بستند و در ۹ دی حجت را بر همگان تمام کردند و صراحتا اعلام کردند هرکسی بخواهد در مسیر و حمایت از این خائنین و مزدوران حرکت کند در زیر امواج سهمگین این ملت له خواهد شد و این را صراحتا در تمامی انتخابات بعد از سال ۸۸ نشان دادند و اتفاقا در استان قزوین هم دیدیم کسانی که از این اقدام وقیحانه و این افراد خائن برائت نجستند و از ملت شریف عذرخواهی نکردند چگونه از سوی مردم طرد شدند و مردم وکالت خود را از آنها ستاندند و در تایید این ادعا همین بس که رئیس دولت یازدهم هم با علم به نفرت مردم از این سران فتنه گر و باور قوی خود در مشروعیت نظام و مردم سالاری دینی در هیچ یک از فعالیتهای انتخاباتی خود در حمایت از این فتنه گران اقدامی نکرد که اگر چنین اقدامی وجود دارد نگارنده از همه مدعیان تقاضای ارائه سند آن را دارد و بدون شک عدم انتساب رئیس دولت یازدهم به این فتنه گران در اقبال ۵۱ درصدی مردم به وی امری است غیرقابل انکار
حال در شرایطی که به گزارش رسمی نهادهای مرتبط در فتنه ۸۸ بیش از ۶۳ میلیارد تومان از اموال عمومی شهر تهران غارت شده و بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار از تراز بازرگانی کشور مخدوش گردیده و فتنه گران در ظهر عاشورا وقاحت را به حد اعلی خود رسانیدند و سران آنها حتی از یک عذرخواهی کوچک برای این هتک حرمت دریغ کردند شاهد آن هستیم که میزبان یکی از این سران فتنه برای مردم شریف این استان و نماینده عالی دولت در استان تعیین تکلیف می کند .
برای مردم شریف استان و فعالان سیاسی و فرهنگی این استان پسندیده نیست که نویسنده نامه جام زهر ، محکوم پرونده اراضی ونک ، شکست خوردگان و مطرودین انتخابات مجلس نهم بخواهند برای آنها و استاندار دولت منتخبشان تعیین تکلیف نمایند.
همه فعالان سیاسی می دانند اختلاف جدی نگارنده با استاندار قزوین در مبانی مختلف وجود دارد لیکن این اختلافات سلیقه ای دلیل نمی شود از اقدامات صحیح وی چشم پوشانید. ما در آموزه های دینی خود از مولایمان امیر مومنان یاد گرفته ایم که به مطلب و حقانیت اقدام کار توجه کنیم نه گوینده و فاعل آن که ” انظر الی ما قال و لاتنظر الی من قال”
استاندار قزوین در راستای صحبتهای رئیس دولت یازدهم مبنی بر ضرورت شایسته سالاری در عین دقت به این نکته که مدیران دولت یازدهم باید به سلایق و مبانی فکری این دولت نزدیک باشند سعی می کند افراد شایسته را انتخاب نماید و افراطیون نزدیک به جریان فتنه را طرد نماید و این اقدام بجا و صحیح داد و فغان عده ای قلیل و بی پشتوانه را بلند کرده است ، جا دارد از این افراد سوال کرد استاندار قزوین چه اقدامی برخلاف سیاستهای رئیس دولت یازدهم انجام داده است که اینگونه بر وی می تازید ؟
آیا استاندار قزوین بخاطر میدان ندادن به فتنه گران و کسانیکه حتی حاضر به عذرخواهی از ملت نیستند باید مطیع حرفهای کسانی شود که داعیه خروج از حاکمیت را دارند؟
آیا فعالان و ذلسوزان استان از هر طیف و سلیقه ای در طرد و برائت از فتنه گران اشتراک نظر ندارند؟ پس چرا در خصوص زیاده خواهی و گزافه گویی مطرودین و میزبانان سران فتنه سکوت کرده اند؟
امیدوارم حمایت منطقی فعالان فرهنگی سیاسی با هر سلیقه و علاقه ای از اقدامات صحیح استاندار قزوین ثابت کنند که افرادی که به جان استاندار افتاده اند هیچ پشتوانه مردمی ندارند.
پ . ن: حتما این فیلم کمتر دیده شده از حمله فتنه گران به حوزه ۱۱۷ بسیج را ببینید تا بدانید سران فتنه چه خیانتی کردند و میزبانان آنها در چه چیزی شریک هستند.

10 Comments

 1. غیر بیرونی says:

  استاندار قزوین هیج نیازی به حمایت شما و امثال شما که کم از خوارج زمان مولا ندارید ؛ ندارد!!
  بعضی امثال شما در اینگونه مسائل قصدشان خودنمایی و دست آویزی برای خود یافتن است.
  این استاندار وامدار هیچ کس نیست!!

  1. این آقایان یادشان رفته که در تبلیغات انتخاباتی، خودتان «سهم خواهی» و «عزل و نصبهای اتوبوسی» را بر سر دولتهای قبل می کوبیدند. حالا که تصور کرده اند دور دور خودشان است، سهم می خواهند.
   بفرموده آیت الله بهجت رحمت الله علیه، اگر تصور وجود قیامت را می کردند، این حرفها و کلامها و اعمال از آنها صادر نمی شد.

 2. حرف دل مردم قزوین رو نوشتید چرا این آقایان دست از هتاکی و طلبکاری بر نمی دارند چرا فکر می کنند که برای مردم یک استان می توانند تصمیم بگیرند؟

 3. آقای کبودوند کاملا دقیق گفته اید. این آقایان هیچ جایگاهی در دولت ندارند اگر داشتند اینگونه به استاندار نمی تاختند و دوستان نزدیکشان می توانستند سمتی بگیرند. انتصاب مدیر کل جدید ورزش و جوانان خود گویای این موضوع است.

 4. بسم الله
  این مردک که صحن مجلس رو با چاله میدون تشخیص نمیداد و از همه جا مونده و رونده شده اومده قاطی آدما داره برا مردم فهیم استان تصمیم میگیره
  اگر مرتضی روزبه دربین مردم قزوین وزنه ای هست و منزلتی داره بخاطر اعتدال و میانه رویش هست

 5. از همه سیاسیون درخواست رعایت قوائد اخلاق را داریم .
  مردم خودشان بهتر از همه میدانند چه کسانی به آنها خدمت کرده وچه کسانی سرمایه واعتبار کشور وملت را نابود کردند.

 6. ضنفر بیسواد says:

  با سلام
  بنده معتقدم که بعضیها سالها در این استان جولان دادند و فقط به فکر ریاست و اشغال پست و مقام توسط همفکریهای خود هستند و شهوت قدرت دارند و از همه جا درمانده شده اند هنوز به فکر تسلط بر استان هستند اما کور خوانده اند

 7. خدا به استاندار صبر عطا کند ، استاندار نشان داد به معنای حقیقی کلمه اعتدال دارد و زیر بار حرف زور و بی منطق هیچکس نمیرود و خدا بانیان این سیاست بازی های کثیف که باعث میشود قزوین از توسعه عقب بماند همانند این پدر و پسر معلوم الحال را اصلاح کند و به همه ی ما بصیرت زودرس!!!

 8. استفاده از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل ها در پست های مهم استانی بدون در نظر گرفتم مواضع جناحی عین اعتدال است و وظیفه همگان است تا از این حرکت حمایت نمایند . اصحاب فتنه که در پی ملتهب کردن جامعه هستند می بایست از میدان بدور باشند تا کمی با خود تعقل کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *