من هرگز اجازه نمی دهم که صدای

حاج همت

در درونم گم شود این سردار خیبر، قلعه قلب مرا نیز فتح کرده است.

شهید سید مرتضی آوینی

Masoulim

امروز برای شهدا وقت نداریم

ای داغ دل لاله تو را وقت نداریم

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است

ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم

چون فرد مهمی شده نفس دغل ما

اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
در کوفه تن غیرت ما خانه نشین است
بهر سفر کرببلا وقت نداریم
تقویم گرفتاری ما پر شده از زر
ای داغ دل لاله تو را وقت نداریم

هر چند که خوب است شهیدانه بمیریم

خوب است ولی حیف که ما وقت نداریم

hemmat

3 Comments

 1. ذولقدر نژاد says:

  اولا که امام خامنه ای مد ظله العالی قبلا مسئله خیانت به کشور را مطرح کردند و بعد از آن بود که خود ایشان مسئله غیر قانونی بودن و غیر شرعی بودن کار رییس جمهور در مجلس را بیان کردند. این خود نشان میدهد که شما حرفهای امام را اصلا درست حسابی گوش نمیدهی و اگر گوش میدهی هر جاش که به نفعت باشه رو یادت میمونه. وقتی ایشون انتقاد میکنند از حرکت غیر شرعی و غیر قانونی یعنی چی؟ آیا باید در مقابل کار غیر شرعی و قانونی رییس جمهور سکوت کرد؟ خود اقا سکوت نکرد. میفهمی؟ خود اقا سکوت نکرد.
  چقدر خون به دل آقا کردند؟
  مگه اقا اقای مشایی رو نهی نکرد از دولت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  مشایی پست های بین المللی میگره!!
  خون به دل اقا کردند و شما هم تایید کردی؟؟؟
  خدایا خودت جوابشان رو بده که اینجور با نام اسلام در مقابل نائب امام زمان
  جبهه گرفتند. آمین
  از ما استناد میخوای؟؟
  استناد اول در مورد پیام حضرت آیت الله سید احمد خاتمی که شما به اشتباه و نه از روی قصد و قرض!! (انشاءالله که اینطور باشه) ایشان را حجت الاسلام نام بردی یعنی حضرت ایت الله مصباح نمیداند که اقای سید احمد خاتمی را آیت الله مینامد؟؟؟؟؟؟ شما میدانی؟؟؟

  استناد خواستی بیا این استناد پیام حضرت آیت الله سید احمد خاتمی :
  من به صراحت نظرم را اعلام می کنم آنچه که ایشان دراین پیام گفت زیاده روی بود . کل پیام ایشان در این لینک و سایر لینک ها را خودتان زحمت بکشید جستجو کنید:
  http://noorportal.net/news/ShowNews.aspx?ID=80827

  اما اینبار کار به جایی رسید که علامه بحر العلوم حضرت آیت الله مصباح هم اعلام نظر کردند و هشدار دادند:
  مراقب باشید حرفهای غلط نگویند، نیایند بگویند از حکومت صالحان حرف می‌زنیم و رئیس‌جمهور ونزوئلا را مطرح کنند(حضرت علامه مصباح یزدی)
  کل پیام:
  http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911217000861

  مرگ بر جریان انحرافی
  مرگ بر رییس جریان انحرافی
  مرگ بر منافق
  مرگ بر منحرف
  مرگ بر ضد ولایت فقیه
  درود بر ولایت
  درود بر ولایت
  درود بر ولایت
  به امید روزی که در معیت حکومت ولایت و با فرمان ولایت انحراف و ایادی مزدور و نان به نرخ روز خورش را با مشتی محکم به زباله دان تاریخ و در کنار منافقان و مفسدین و بعثی ها روانه کنیم. انشاءالله. الهی آمین
  مرگ بر بهار منحرفان
  و در اخر زنده باد ولایت ولایت ولایت

  1. خیلی جالبه!! اول فکر می کردم عدم تشخیص شما باعث بیان چنین نظراتی است الان اطمینان پیدا کردم غرض ورزی و دشمنی شما با اصل انقلاب است . انقلاب ما بر پایه ولایت فقیه استوار است و شمایی که براحتی از رهبر انقلاب عبور می کنید هزار بار هم دم از ولایت بزنید در جهل مرکب هستید . نویسنده محترم حضرت اقا فرمودند آرامش حفظ کنید ما هم سمعا و طاعتا هستیم شما کی هستید که بخواهید اقدام خود را با رهبر معظم انقلاب مقایسه کنید ایشان تذکر دادند و هر اقدام دیگری که صلاح بدانند انجام خواهند داد ولی بر ما تکلیف کردند آرامش را حفظ کنید . شما اصلا معنی ولایت را می دانید که این چنین شعار می دهید . وقتی رهبر انقلاب انتقاد می کنند یعنی شما لازم نکرده حرف زیادی بزنی و وقتی فرمان میدهند در صحنه باشید امثال شما کجا هستید؟ خرداد ۸۸ شما کجا بودید؟ تیر ۷۸ اصلا بودی؟ شما به جای این شعارهای دروغین و عوام فریبی برو و ولایت پذیری را یاد بگیر.
   مطمئنا اقداماتی که دل رهبر عزیز ما را بدرد می آورد مورد نفرت و انزجار ما هم هست ولی ما هرگز از مقتدای خودمان جلوتر نمی افتیم. اگر حضرت آقا برای بدرقه ریاست جمهور نماینده نمی فرستند یعنی ما هم در گفتمان خود حمایتی از وی نخواهیم کرد و نمی کنیم اما با پیروی از ولی امرمان بهانه هم دست مغرضان، ساده لوحان و نفوذی ها نخواهیم داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *